Kariéra

Aktuálně hledáme

ANECT je významným hráčem na poli systémové integrace, který se zaměřuje na dodávky komplexních IT řešení zákazníkům: od odborných konzultací a auditů, přes návrhy řešení, řízení projektů a implementaci řešení, až po následný dohled a vzdálenou správu sítí. Naše řešení stavíme na špičkových technologiích z oblasti síťové a systémové infrastruktury, hlasové infrastruktury, dohledových systémů pro monitorování sítí, vývoje aplikací a informační bezpečnosti.

Jsme ryze česká společnost založená v roce 1993. V současné době máme cca 150 zaměstnanců v pražské, brněnské, bratislavské a plzeňské kanceláři.

Pro posílení našeho týmu hledáme nové kolegy / kolegyně na pozici:

SENIOR PROJECT MANAGER - Praha

Účel pracovní pozice a náplň práce:

  • Příprava a řízení svěřených projektů či programu.
  • Vedení projektového týmu / plánování a řízení interních/externích zdrojů.
  • Risk management projektů.
  • Plánování nákladů a investic u svěřených projektů a jejich následné řízení.
  • Pravidelný reporting o stavu projektů.
  • Participace na získávání nových zakázek.
  • Spolupráce při tvorbě a řízení nabídek.
  • Spolupráce a koordinace činností s ostatními projektovými manažery.

Potřebujeme, abyste měl/a tyto znalosti a zkušenosti:
  • Praktické zkušenosti s projektovým řízením v IT min. 5 let.
  • Zkušenosti s řízením projektů v nadnárodním prostředí.
  • Certifikace projektového řízení např. IPMA, PMI, nebo PRINCE2 výhodou.
  • VŠ vzdělání.
  • Velice dobrá znalost AJ slovem i písmem.
  • ŘP sk.B.
  • Znalost prostředí Microsoft Project a Microsoft Office.

Osobnostně nám budou vyhovovat kandidáti, kteří mají:
  • Vynikající komunikační a prezentační schopnosti.
  • Dobré analytické schopnosti, schopnost vidět věci v souvislostech.
  • Silnou osobnost, schopnost týmové spolupráce.
  • Schopnost syntézy, kreativita při návrhu řešení.
  • Samostatnost se zaměřením na dosahování cílů.
  • Pečlivost a schopnost řídit vlastní čas, rozpoznávat a určovat si priority.
  • Schopnost koordinace činností se zákazníkem a subdodavateli.
  • Strategické myšlení.
  • Ochotu učit se a cestovat.

Kromě balíčku standardních benefitů nabízíme:
  • Práci v dynamickém kolektivu na zajímavých projektech.
  • Kancelář na Praze 4 v dostupnosti metra.

Standardní zaměstnanecké výhody:
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.
  • Jeden týden dovolené navíc.
  • 5 sickdays.
  • Firemní kurzy angličtiny.
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti zdarma.
  • Pojištění odpovědnosti zaměstnanců za škody způsobené zaměstnavateli.
  • Možnost využití dealerských slev od určených dodavatelů na zboží pro osobní spotřebu.

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na emailovou adresu: hr@anect.com

OPERÁTOR DOHLEDOVÉHO CENTRA - Brno

  • Vzdálený dohled a konfigurace zařízení komunikační a systémové infrastruktury zákazníka
  • Nepřetržitý směnný provoz 7x24x365.
  • Samostatné řešení poruch a problémů, řešení problémů se zákazníkem.
  • Telefonická a emailová technická podpora zákazníka.
  • Komunikace s dohledovými centry poskytovatelů konektivity (providery).
  • Komunikace s helpdesky zákazníků.
  • Práce na PC.

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti s výpočetní technikou a datovými sítěmi
  • Znalost CISCO technologií výhodou, postačuje na úrovni CCNA
  • Znalost OS MS/Linux na úrovni základní konfigurace služeb.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (psaná/mluvená).

Osobnostně nám budou vyhovovat kandidáti, kteří budou:
  • Mít analytické myšlení
  • Svědomití a pečliví
  • Mít schopnost pracovat pod tlakem
  • Schopni dát úkolům a činnostem priority
  • Samostatní, ale zároveň týmoví hráči
  • Proaktivní

  • Pracoviště v Brně
  • Rozvoj vlastních schopností
  • Práci v perspektivní a rozvíjející se oblasti trhu ICT
  • Proškolení na jednotlivé pracovní nástroje a používané technologie

SIEM ANALYTIK S ORIENTACÍ NA DLP - Praha

Koho hledáme:

Specialistu do našeho bezpečnostního týmu, který bude primárně zodpovědný za analýzy bezpečnostních incidentů a jejich reporting. Očekáváme znalost práce s datovými strukturami (vyhledávání datových typů  v přenášených zprávách sloužící k identifikaci chráněných dat), která je předpokladem k adopci nástrojů pro ochranu dat. Pozice je otevřená pro juniora i seniora. Důraz klademe na samostatnost, analytické myšlení a ochotu učit se novým věcem napříč celým oborem IT.

Co budete u nás dělat:

  • Analýzy bezpečnostních událostí především ze SIEM nástrojů, IPS/IDS systémů a firewallů.
  • Implementace log-management a SIEM nástrojů u zákazníků
  • Zpracování reportů z bezpečnostních nástrojů a příprava komentovaných zpráv pro zákazníky
  • Hlášení bezpečnostních nálezů zákazníkům a s tím spojené konzultace
  • Spolupráce s CERT a CIRT týmy v ČR
  • Analýzy datových struktur a zaškolení pro nasazování DLP řešení

Očekáváme tyto odborné dovednosti a zkušenosti:
  • Praxe u juniorů minimálně 1-2 roky na úrovní správce sítě
  • Praxe u seniorů 1-2 roky s analýzami v oblasti informační bezpečnosti
  • Znalost síťové, systémové nebo aplikační bezpečnosti
  • Povědomí o právních předpisech týkajících se IT bezpečnosti (Zákon o kybernetické bezpečnosti) a ISO 27001
  • Alespoň základní znalost datových struktur
  • Dobré vyjadřovací a formulační schopnosti

K obecným požadavkům dále patří:
  • VŠ vzdělání v oboru,
  • Znalost angličtiny na úrovni minimálně B1
  • Komunikace v češtině
  • Schopnost přípravy analytických zpráv
  • schopnost týmové práce,
  • řidičský průkaz „B“ - aktivní řidič.

Jakou hledáme osobnost?
  • Kolegu, který má rád výzvy a vidí profesní mety před sebou.
  • Má systematický přístup a rád si udržuje celkový přehled o dění a novinkách v IT.
  • Týmového hráče, který se nebojí vyjádřit svůj názor.

K balíčku standardních benefitů nabízíme:
  • Zázemí stabilní firmy s přátelskou atmosférou v pracovním kolektivu
  • Spolupráce se senior konzultanty v oblasti IT bezpečnosti
  • Práce se špičkovými technologiemi a na zajímavých projektech
  • Kariérní rozvoj
  • Služební auto i k soukromým účelům

Zaměstnanecké výhody:
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • jeden týden dovolené navíc
  • 5 sickdays
  • firemní kurzy angličtiny
  • stravenky, občerstvení na pracovišti zdarma
  • pojištění odpovědnosti zaměstnanců za škody způsobené zaměstnavateli
  • možnost využití dealerských slev od určených dodavatelů na zboží pro osobní spotřebu

KEY ACCOUNT MANAGER - Praha

Náplň pozice:

  • aktivní vyhledávání a získávání nových obchodních příležitostí
  • návrh obchodní strategie vedoucí ke splnění osobních cílů
  • rozvoj vztahů se zákazníky a obchodními partnery
  • obchodní jednání, prezentace nabídek a jejich obhajoba u zákazníka
  • příprava a předkládání nabídek se zaměřením zejména na prodej řešení a služeb
  • prodej projekčních, servisních služeb a nových produktů dle produktového portfolia společnosti
  • vhodné a cílené presale činnosti vedoucí k získání zakázek
  • spolupráce při tvorbě obchodních smluv
  • spolupráce s ostatními útvary společnosti

Požadované znalosti a zkušenosti:
  • SŠ, VŠ vzdělání
  • praxe minimálně 3 roky jako obchodník v oblasti ICT (integrace, implementace, dodávky komplexních řešení, ICT služby)
  • aktivní znalost angličtiny
  • aktivní znalost práce s PC
  • zájem o problematiku ICT
  • základní znalost obchodního práva
  • všeobecné zkušenosti s ICT trhem a IT technologiemi (IT infrastruktura, IT bezpečnost, ICT služby)
  • ŘP sk. B

Osobnostní profil kandidáta:
  • asertivní osobnost schopná samostatné práce, ochotná převzít plnou zodpovědnost za výsledky svěřené role
  • silná osobnost s přirozenou schopností vytvářet a budovat vztahy
  • silná orientace na zákazníka, kreativita, obchodní cítění, obchodní dovednosti
  • orientace na výsledek, trpělivost při dlouhých obchodních cyklech
  • schopnost mluvit řečí zákazníka
  • výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • výborné prodejní dovednosti
  • proaktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • organizační schopnosti

Nabízíme:
  • zajímavé finanční ohodnocení závislé na výsledcích
  • zázemí moderní IT firmy
  • podporu týmových spolupracovníků
  • pracoviště: Praha 4
  • nástup: ihned nebo dohodou

  • služební vůz i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • možnost používání mobilního telefonu i pro soukromé účely, zvýhodněné tarify v síti mobilního operátora pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky